Koszyk: 0 zł
tel. 32 322 56 79, tel. kom. 513 129 219
ROWERY MERIDA - MAMY JE- NAJLEPSZY SPRZĘT W NAJLEPSZEJ CENIE!!! INSTALACJE LPG - GAZ W SAMOCHODZIE ZA GOTÓWKĘ LUB NA KORZYSTNE RATY!! CAR AUDIO, AUTO ALARMY, CB RADIA- SPRZEDAZ I MONTAŻ- SZUKASZ NAJLEPSZYCH ? JESTEŚMY NA UL.OŚWIĘCIMSKIEJ 7 W MIKOŁOWIE !
  • Gdyby komuś zepsuł się system nagłośnienia lub CB Radio w skuterze - zapraszamy do naszego serwisu :) A poważnie - prowadzimy również autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny najpopularniejszych na polskim rynku marek skuterów i quadów. Zapraszamy !

O firmie

Firma SKALIK powstała w 1992 roku i jest jedną z pierwszych na Śląsku, zajmujących się tematyką zabezpieczeń samochodowych, oraz montażem i sprzedażą sprzętu car audio. Nowy budynek z przestronnym salonem sprzedaży, siedmioma garażami, magazynem i pomieszczeniami biurowymi pozwolił nam poszerzyć horyzonty działania.

Z jednej strony kontynuujemy to z czego jesteśmy znani - Car Audio, instalacje LPG, auto alarmy, CB wraz z montażem, nawigacje, monitory, centralne zamki, wszelkiego typu naprawy awarii elektrycznych w samochodach a z drugiej strony idziemy tam gdzie rodzą się potrzeby rynku: w naszym salonie dostępne są w sprzedaży rowery, quady, skutery i motocykle - renomowane firmy i fachowe doradztwo.

 
W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone na rynku produkty najbardziej renomowanych firm, na montaż i sprzedaż których posiadamy niezbędne certyfikaty i świadectwa autoryzacji. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistani. 

tel. 32 322 56 79 

kom. 513 129 219


e- mail: skalik@skalik.com.pl