Koszyk: 0 zł
tel. 32 322 56 79, tel. kom. 513 129 219
ROWERY MERIDA - MAMY JE- NAJLEPSZY SPRZĘT W NAJLEPSZEJ CENIE!!! INSTALACJE LPG - GAZ W SAMOCHODZIE ZA GOTÓWKĘ LUB NA KORZYSTNE RATY!! CAR AUDIO, AUTO ALARMY, CB RADIA- SPRZEDAZ I MONTAŻ- SZUKASZ NAJLEPSZYCH ? JESTEŚMY NA UL.OŚWIĘCIMSKIEJ 7 W MIKOŁOWIE !
  • Gdyby komuś zepsuł się system nagłośnienia lub CB Radio w skuterze - zapraszamy do naszego serwisu :) A poważnie - prowadzimy również autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny najpopularniejszych na polskim rynku marek skuterów i quadów. Zapraszamy !

LPG

Autogaz w firmie Skalik to same zalety

Oszczędności

Oszczędności na kosztach paliwa osiągają poziom nawet 40%. Wynikają one z różnicy ceny paliw (gaz - benzyna, gaz - ropa) i stałego podnoszenia wydajności elementów instalacji.

Zakup instalacji to wygórowany wydatek?
Nic bardziej mylnego! Przy założeniu, że:

  • cena benzyny jest dwukrotnie wyższa niż cena LPG,
  • samochód spala 10l benzyny i 15l gazu na 100 przejechanych kilometrów,
  • miesięczny przebieg auta to 3 tys.
  • cena instalacji z montażem to wartość 2 200zł*
     

Już po czterach miesiącach koszt instalacji zwraca się. Miesięczne oszczędności wynikające z jazdy na LPG wyniosą ponad 500zł. W skali roku to już kwota bliska 7 000zł.

Ekologia

Produkty spalania gazu są mniej obciążające dla środowiska naturalnego. Niektóre ze szkodliwych substancji, będących wynikiem spalania benzyny w ogóle nie występuja w procesie spalania gazu (benzen, związki ołowiu i siarczanów).

Bezpieczeństwo

Bezpieczne użytkowanie instalacji gazowej gwarantuje kilka jej elementów ściśle ze sobą współpracujących, fachowy jej montaż i regulacja.

Gwarancją doskonałego działania instalacji LPG jest zakup kompletnej instalacji od jednego producenta oraz montaż w autoryzowanym serwisie. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!

tel. 32 322 56 79, tel. kom. 513 129 219

Poniższa interaktywna symulacja pozwala sprawdzić jak duże oszczędności w wydatkach na paliwo może spowodować zamontowanie instalacji gazowej w samochodzie. 

Dla Państwa wygody udostępniamy formularz, dzięki któremu sprawdzą Państwo dostępność homologacji  instalacji gazowej montowanej w naszej firmie.

SPRAWDŻ DOSTĘPNOŚĆ HOMOLOGACJI - KLIKNIJ

*Cena dotyczy samochodów z silnikami do 150KM